Відповідальне Виборче Право
Відповідальне
Виборче Право
ЗАХИСТ ЗЕМЛІ НП СПІЛЬНА ДОРОГАВІДКЛИКАТИ ГОЛОСРЕФЕРЕНДУМ

Правила

Шановний виборець! На нашому сайті ми разом з Вами робимо перший крок на шляху до встановлення СПРАВЕДЛИВОЇ  СИСТЕМИ державної влади, до відновлення СПРАВЕДЛИВИХ і НЕПІДКУПНИХ правил найму господарем країни, народом,  для себе слуг - Народних Менеджерів. Ці правила - в неухильно чесному і відповідальному підході до виборів. У майбутньому всі вибори стануть ВІДКРИТИМИ, ВІДПОВІДАЛЬНИМИ за свій вибір, ОПЛАЧЕНИМИ і, головне, з правом ВІДКЛИКАННЯ голосів. У цьому  проекті Ви голосуєте - ВІДКРИТО (кожен учасник в будь-який момент побачить свою дію). Важливо, що кожен має право умовно - ВІДКЛИКАТИ свій голос, чого в практиці таємних виборів не існує.

1.Реєстрація.

1.1.Дозволяється одноразова реєстрація для кожного відвідувача. Спроби фальсифікації результатів голосування шляхом повторної реєстрації та голосування будуть блокуватися адміністрацією ресурсу.

1.2. Адміністрація ресурсу гарантує конфіденційність Ваших даних і відсутність маніпуляцій з результатами голосування.

1.3. Нік виборця (псевдонім) - публічний і не повинен містити ненормативну лексику, образи, провокації і т.д. Порушники будуть видалятися з реєстру виборців.

1.4. У виборах можуть брати участь громадяни України, які досягли 18-річного віку.

2. Голосування, підписання.

2.1. Система не допускає повторного голосування і підписання, всі недобросовісні маніпуляції та фальсифікації будуть заблоковані адміністрацією.

2.2. Ви можете проголосувати за одного кандидата, підписатись за референдум. Якщо ви помилилися в виборі, ви зможете відкликати свій голос після закінчення виборів.

3. Відклик голосів.

3.1. Програма відклику голосів буде задіяна після закінчення виборів і буде доступна лише тим виборцям, хто проголосував за переможця за підсумками ЦИК.

3.2. Програма відклику голосів побудована таким чином, що Ви можете підтвердити або відкликати голос в будь-який час, але в разі відкликання, Ваше рішення буде остаточним, не підлягає перегляду.

4. Загальні положення.

4.1. Діяльність нашого ресурсу не переслідує цілей вплинути на результати реальних виборів, але наша мета - пропаганда Відповідального Виборчого Права (ВіВиП).