Відповідальне Виборче Право
Відповідальне
Виборче Право
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯВІДКЛИКАТИ ГОЛОСОПИТУВАННЯРЕФЕРЕНДУМНП СПІЛЬНА ДОРОГА

Інформація щодо проекту Спільна дорога

15 серпня до руху приєднані  Есхар, Введенка, Стара Покровка, Іванівка, Волохів Яр. Рухаємось!

 

14 серпня приєдналась до співпраці адміністрація Зміївського району, депутат Харківської міськради.

 

13 серпня - ще 8 громад на Харківщині отримали документи про НП: Стара Гнилиця, Коробочкино, Чкаловське, Граково, Мосьпанівка, Юрченкове, Базаліївка, Леб'яже. Чекаємо на відповідь. Взагалі приєднано до співпраці 51 громада.

 

12 серпня НП "Спільна дорога" підтримано асоціацією "Самоврядні територіальні громади" у складі: Львівщина - Добрівлянська, Довжанська, Долішньолужецька, Заколотська, Літинська, Медвежанська, Миколаївська, Модрицька, Мшанська, Нижньогаївська, Попелівська, Смільнянська, Солонська, Ставчанська, Станильська, Уличненська, Шоломиницька сільські ради,  Чернівецька обл. - Вижницька сільрада, Черкаська обл. - Веселокутська сільрада, Житомирщіна - Чайківська сільрада. Чекаємо на Декларації.

 

10 серпня - з'явились волонтери зі Зміївського району, зацікавлені в просуванні НП "Спільна дорога".

 

9 серпня: громади Малинівки, Новопокрівки, Кочетка та Великої Бабки долучені до національної програми.  Сільрада села Проходи розглянула звернення Координаційної групи, але голосування ще не відбулось.

 

8 серпня ще 5-ть громад долучені до процесу "Спільна дорога": Козача Лопань, Слатіно, Прудянка, Токарівка та Проходи. Чекаємо на їхні сесії.

 

7 серпня: документи до Пересічанської, Солоницівської, Вільшанської селищних рад та до Протопопівської і Полівської сільрад. Чекаємо на сесії.

 

6 серпня: документи до Безруківської сільради та Малоданилівської селищної ради.

 

5 серпня 2019р. - передані документи голові Русько-Лозівської сільради, Харківщина. Чекаємо на сесію 8 серпня.

 

4 серпня 2019р. Херсонщина. Передані документи до Каховської міської Ради, до сільрад Лазурного, Новоолексіївки щодо підтримки НП "Спільна дорога". Чекаємо на рішення громад. Також - Покровська сільрада на Дніпропетровщині.

 

3 серпня 2019р. Субота, вихідний. Роздумуємо, як нам зі жменькою активістів зворухнути суспільство. Одне зрозуміло - куди дотягуються наші руки, ті райони в областях, які ми знаємо, будемо "окучувати" на повну. Працюємо!

 

2 серпня 2019 р. на сесії Черкасько-Лозівської сільради громада (4186 осіб) долучилась до НП "Спільна дорога". "Лёд тронулся, господа присяжные заседатели!"

 

1 серпня 2019 р. - РУХ  ПОЧАТО!

Харківщина - передані документи та відбулися зустрічі з головами сільрад (Черкаська Лозова, Кам'яна Яруга та Зарожне) щодо підтримки НП "Спільна дорога". Чекаємо.

Передані документи до Харківської обласної організації партії "Громадянська позиція" щодо підтримки НП "Спільна дрога". Чекаємо.